Yenilikleri çok sıkı takip eden genç ve dinamik ekibimizle, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya odaklandık; e-ticaretin farkını ve sağladığı imkânları güvenli alışverişe olanak sağlayan Sıfır Risk Sistemi ile kullanıcılarımızla buluşturduk. Odağında dijital dönüşüm olan Türkiye’nin ilk online pazaryeri olarak, 2011 yılında dünyada e-ticaretin küresel liderlerinden eBay’in çatısı altına girdik.

117 bin satıcımız ve 33 milyon kayıtlı kullanıcımızla Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biriyiz. Elektronikten dekorasyona, kozmetikten anne bebek ürünlerine, modadan süpermarkete kadar toplam 50 kategoride milyonlarca ürünü kullanıcılara sunuyoruz. KOBİ ve bireysel satıcıların yanı sıra yerli ve yabancı yüzlerce büyük markanın mağazalarına ev sahipliği yapıyoruz. Bir eBay şirketi olarak globale açılan penceremiz sayesinde Türk markalarını ve ürünlerini 190 ülkede 185 milyon aktif kullanıcıyla buluşturuyoruz.

Ticarette fırsat eşitliği sağlayarak herkes için yeni iş olanakları yaratıyoruz. Evde ürettiğini satmak isteyenleri, kendi mağazasındaki ürünleri online dünyaya açmayı hayal edenleri, büyük markalarla aynı platformda milyonlarca kullanıcıyla buluşturuyoruz.