Biz Kimiz?

Hakkımızda

Coupontr olarak sizlere en sevdiğiniz online çevrimiçi mağazalarda alışverişinizi yaparken tasarruf etme imkanını sunuyoruz. Bünyemizde barındırdığımız binlerce kupon ve promosyon kodlarını sizlerle paylaştıkça sizlerin sevincine ortak olmayı seviyoruz. Kullanmak istediğiniz mağazayı sitemizden bulun, ardından indirim kodunu ve şartlarını okuyarak kuponunuzu alın ve indirimli alışverişin tadını çıkarın. Bedava indirim kuponları, kupon kodları, hediye çekleri ile cebinizde tasarruf oluşturacak fikirleri sizlere sunuyoruz.

Amacımız gitgide yükselmekte olan fiyatlara karşı kampanyalardan faydalanmanızı sağlamaktır. Bilgi sahibi ve profesyonel olduğumuz bu alanda hizmet etmek isteyerek sizler için web sitemizi güncel tutuyoruz. Sizlere mutluluk verdiğimiz bu tutkumuzdan asla vazgeçmeden ilerleyeceğiz. Yüzünüzde oluşan her tebessüm ve destek mesajlarınız bizi çok mutlu ediyor.
En iyi ve uygun fiyatlar ile sizlerin alışverişlerini kolaylaştırıyoruz. Sitemize göz atmanız ile birçok sevdiğiniz mağazanın indirim kuponlarını keşfedeceksiniz. Ödemeye hazır olduğunuzda ise bu indirim kuponlarını sitemizden elde ederek uygun fiyatlara istediğiniz ürünler sizin olacak. Evet, biz işte bu mutluluğunuzu ve bu mutluluğunuza ortak olmayı çok seviyoruz. Cebinizden yapılan her tasarruf bize mutluluk vermekle beraber sizinde uygun fiyatlar ve çeşitli fırsatlar ile ürünleri elde etmenizi sağlıyor.

İndirim Kodu Nedir?
Ülkemizde yeni yaygınlaşan ancak yurtdışında son derece aktif bir şekilde kullanılan indirimli alışveriş, ürünleri daha uygun bir şekilde almanızı sağlıyor. Bu kupon kodlarını nasıl mı temin edebilirsiniz?
İnternet üzerinden sitelerden alışveriş yaptığınızda indirim kuponu bulunan kısımda kullanılan özel şifrelere indirim kuponu denilmektedir. Bu kuponlar kişiye özel veya toplu olarak verilmektedir. Eğer bir kupon kodunuz bulunuyorsa bunu siteye girerseniz, indirimli olarak ürünü temin edebilirsiniz. Ödeme ekranı kısmında genelde “indirim kuponunu buraya giriniz” veya farklı şekillerde yazılar yer alır. Coupontr olarak sizlerin bu kodları temin etmesini sağlıyoruz. Temin ettiğiniz bu kodları bahsettiğimiz yerlere girerek indirimli olarak ürünleri satın alabilirsiniz. İndirim kuponlarına “İndirim Kodu”, “Hediye Çeki Kodu” veya “İndirim Kuponu” isimleri de verilmektedir.

İndirim kuponunu nasıl temin edebilirim?
İndirim kuponlarının paylaşım zamanları mağazalara göre değişiklik gösteriyor. Coupontr olarak bu kodları büyük, küçük mağaza fark etmeksizin sizler için arayarak, toplayarak web sitemizde paylaşıyoruz. Kimi zamanlarda ise firmalar ile iletişime geçerek sizler için özel indirim kuponları temin ediyoruz.
Sizler için topladığımız kuponlar için arama butonumuzu kullanarak istediğiniz markayı bulabilirsiniz. Ancak istediğiniz markayı göremediyseniz bizlerle iletişime geçerek belirtmeniz durumunda elimizden gelen çalışma ile sitemize bu markaların kuponları eklenecektir. Firmalar ile temas haline geçerek anlaşma sağlayarak sizler için indirim kuponları temin etmek için sürekli olarak çalışıyoruz ve bunu sizlerle paylaşmayı seviyoruz. Alışveriş yapmayı seviyorsanız sitemizi her gün ziyaret ederek yeni kupon kodlarını temin edebilirsiniz. Sonuçta indirimli alışveriş hepimizin hakkıdır.

Sizler için araştırdığımız veya anlaşma sonucu sağladığımız bazı kuponlar sınırlı sayıdadır. Bu özel kuponlardan sınırlı sayıda faydalanabilmeniz için sitemizi sık olarak ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Günlük olarak sitemize ayırdığınız beş dakika bile sizin harika bir kupon kazanmanızı sağlayabilir.

Kupon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?
İnternet sitemizde gördüğünüz kuponlarda öncelikle açıklamayı okumanızı tavsiye ederiz. Her mağazada kuponların kullanım şekilleri farklılık gösterebiliyor.
Bazen şartsız kuponlar sağlanıyor ancak bazı zamanlar ise bu kuponlarda belirli şartlar bulunabiliyor. Bazı kuponlarda belirli bir tutarın üstünde harcama yapmanız gerekebilir veya sadece belirli olan ürünlerde bu kuponlar geçerli olabilir. Kuponların son kullanım tarihleri, kampanyaları düzenleyen firmalar tarafından belirlenmektedir.

© 2021 CouponTR.com bir Digilinka kuruluşudur.