Teknoloji Haberleri

Oppo K9s Spesifikasyonları, Lansman Öncesi Bayi Listesinden Sızan Görseller

Oppo Firması K9s’in 16 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olduğunu söyledi.

Oppo K9s, Çinli akıllı telefon şirketinin yakında piyasaya sürmeyi planladığı yeni bir akıllı telefon modeli gibi görünüyor. Akıllı telefonun teknik özellikleri ve özellikleri, Oppo’nun resmi duyurusu öncesinde Çinli bir perakendeci sitesinde ortaya çıktı. En yeni K9 serisi telefonun Snapdragon 778G yonga setinden güç aldığı ve 120 Hz ekrana sahip olduğu görülüyor. Oppo K9s, üç farklı renk seçeneği ve iki farklı RAM ve depolama yapılandırmasıyla listeleniyor. Cihazın bazı özellikleri de bir Weibo gönderisi tarafından yayınlandı ve bu da lansmanın yakın olduğunu gösteriyor.

JD.com’daki listesine göre, Oppo K9s Magic Purple Quicksand, Neon Silver Sea ve Obsidian Warrior renk seçeneklerinde (çevrilmiş) rezervasyonlar için hazır.Cihazın, e-ticaret web sitesinde belirtilen rezervasyon süresinin ima ettiği gibi, 20 Ekim’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Oppo K9s, listeye eklenmiş resimlerde delikli bir ekran tasarımıyla görülüyor. Telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6.59 inç full HD+ ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca, telefon yana bakan bir parmak izi tarayıcı ile görülebilir. Yakışıklı bir Qualcomm Snapdragon 778G yonga seti tarafından desteklenmektedir.

E-ticaret listesi, Oppo K9s akıllı telefonun oyun için bir X ekseni lineer motora sahip olacağını ve 6GB RAM + 128GB depolama ve 8GB RAM + 128GB depolama olmak üzere iki varyantta mevcut olacağını gösteriyor. Optik için, Oppo K9’ların üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğu görülüyor.

Ayrı olarak, Weibo’daki WHYLAB’den bilinen bir bilgi verici kişi de ahizenin bazı özelliklerini sızdırdı. Gönderi, Oppo K9’larda bir Qualcomm Snapdragon 778G işlemci, 6.59 inç (2.412 × 1.080 piksel) LCD ekran, üçlü arka kamera kurulumu ve yan parmak izi tanımanın varlığını yineliyor.

Tipster’a göre, Oppo K9’ların üçlü arka kamera kurulumunda 64 megapiksel ana sensör ve iki 2 megapiksel ikincil sensör yer alacak. 16 megapiksel ön kameraya sahip olduğu söyleniyor. En yeni Oppo K9 serisi akıllı telefonun 30W hızlı şarj desteğine sahip 4.880mAh pil ile donatılacağı söyleniyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir